UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiele to się musi zmnienić w Elblągu, zarówno na szczeblu władzy jak i w mentalności mieszkańców.
Tomasz85
Wiele to się musi zmnienić w Elblągu, zarówno na szczeblu władzy jak i w mentalności mieszkańców.
Tomasz85