UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajne tlumy , urzedasow, radnych i dziennikarzy a reszta jak w kosciele, co za smutny obraz tego miasta , az glupio tam byc
Fajne tlumy , urzedasow, radnych i dziennikarzy a reszta jak w kosciele, co za smutny obraz tego miasta , az glupio tam byc