UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy w takim razie ceny na mecz będą tańsze? Skoro o nic nie walczymy w tym sezonie, żadnych wzmocnień, kontuzje w kadrze, wyniki w sparingach beznadziejne, co klub robi żeby zachęcić więcej osób do przychodzenia na mecze??
ZarządWon