UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy w takim razie ceny na mecz będą tańsze? Skoro o nic nie walczymy w tym sezonie, żadnych wzmocnień, kontuzje w kadrze, wyniki w sparingach beznadziejne, co klub robi żeby zachęcić więcej osób do przychodzenia na mecze??

ZarządWon

Anuluj