UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ciężko będzie się utrzymać każdy się wzmacnia ale nie OE standartowo każdy odchodzi nikt nie przychodzi ostatni mecz może znów być o utrzymanie. .. i szczęścia już nie będzie
ciężko będzie się utrzymać każdy się wzmacnia ale nie OE standartowo każdy odchodzi nikt nie przychodzi ostatni mecz może znów być o utrzymanie. .. i szczęścia już nie będzie