UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciężko będzie się utrzymać każdy się wzmacnia ale nie OE standartowo każdy odchodzi nikt nie przychodzi ostatni mecz może znów być o utrzymanie. .. i szczęścia już nie będzie


Anuluj