UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dobrze, że są te zdjęcia bo pokazują siermiężniść i bylejakość czasów komuny, płakać się chce, normalnie na klepiskach było to wszystko, robotnicy niczym niewolnicy, tragedia, dobrze, ze ta ruska komuna zdechła
Były czlonek pzpr