UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dobrze, że są te zdjęcia bo pokazują siermiężniść i bylejakość czasów komuny, płakać się chce, normalnie na klepiskach było to wszystko, robotnicy niczym niewolnicy, tragedia, dobrze, ze ta ruska komuna zdechła

Były czlonek pzpr

Anuluj