UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nieudolność "styropianowej władzy"zniszczyła wielki zakład przemysłowy, dumę Elbląga. Bez Zamechu Elbląg stacza się ciągle na dno.
Nieudolność "styropianowej władzy"zniszczyła wielki zakład przemysłowy, dumę Elbląga. Bez Zamechu Elbląg stacza się ciągle na dno.