UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nieudolność "styropianowej władzy"zniszczyła wielki zakład przemysłowy, dumę Elbląga. Bez Zamechu Elbląg stacza się ciągle na dno.


Anuluj