UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PS. Chodze na koncerty EOK od dawna i orkiestra utrzymuje poziom a koncerty niezmiennie są tak samo ciekawe. Aby mogło być dzisiaj pięknie trzeba było najpierw doprowadzić do dzisiejszego poziomu.


Anuluj