UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten bis, ta owacja na stojąco, te okrzyki ludzi z zadowolenia i przeżycia pięknych chwil na koncercie. To był niezapomniany wieczór. Dziękuję

Justyna MM

Anuluj