UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten bis, ta owacja na stojąco, te okrzyki ludzi z zadowolenia i przeżycia pięknych chwil na koncercie. To był niezapomniany wieczór. Dziękuję
Justyna MM
Ten bis, ta owacja na stojąco, te okrzyki ludzi z zadowolenia i przeżycia pięknych chwil na koncercie. To był niezapomniany wieczór. Dziękuję
Justyna MM