UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowiek ciężko pracuję całe życie , traci wszystko w parę minut, i jeszcze jakieś beneficjenci 500 Plus i zasiłku z Mopsu piszą że na narty jeździ. Weźcie się za robotę!!!
Wełpa
Człowiek ciężko pracuję całe życie , traci wszystko w parę minut, i jeszcze jakieś beneficjenci 500 Plus i zasiłku z Mopsu piszą że na narty jeździ. Weźcie się za robotę!!!
Wełpa