UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Człowiek ciężko pracuję całe życie , traci wszystko w parę minut, i jeszcze jakieś beneficjenci 500 Plus i zasiłku z Mopsu piszą że na narty jeździ. Weźcie się za robotę!!!

Wełpa

Anuluj