UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniała relacja. Uwielbiam takie historie przenoszące w czasie. No i tu cytuje ". .. Poprosili o mój paszport, gdzie było napisane że urodziłem się w Elblągu. Jak to zobaczyli, uśmiechnęli się i powiedzieli „witamy w domu”. Nigdy tego nie zapomnę. Uścisk dłoni zamiast mandatu. Chciałbym im jeszcze raz za to podziękować. .. ."BRAWO! Tak niewiele wystarczyło aby czlowiek do końca życia wspominał taka chwile.

Kat_Na_Idiotów

Anuluj