UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głupio napisałeś. Gość wspomina odległe czasy gdy tu mieszkał i nie widzę tu żadnych pretensji o nic, Było co było. My też wspominamy dawne Kresy.


Anuluj