UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Będąc latem w Bratysławie na terenie scislej starówki nie było miejsc parkingowych, bo tam po prostu jest zakaz wjazdu oprocz dostawy. To jest miejsce dla ludzi i turystów nie dla zasmiecajacych przestrzen aut.

Art :)

Anuluj