UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Będąc latem w Bratysławie na terenie scislej starówki nie było miejsc parkingowych, bo tam po prostu jest zakaz wjazdu oprocz dostawy. To jest miejsce dla ludzi i turystów nie dla zasmiecajacych przestrzen aut.
Art :)