UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Targowisko jest potrzebne. Jak będzie kostka to będzie łatwiej kupującym chodzić. Mam nadzieję, że przewidziano też studzienki do odprowadzania wody z opadów bo w kostkę woda nie wsiąknie.


Anuluj