UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Targowisko jest potrzebne. Jak będzie kostka to będzie łatwiej kupującym chodzić. Mam nadzieję, że przewidziano też studzienki do odprowadzania wody z opadów bo w kostkę woda nie wsiąknie.
Targowisko jest potrzebne. Jak będzie kostka to będzie łatwiej kupującym chodzić. Mam nadzieję, że przewidziano też studzienki do odprowadzania wody z opadów bo w kostkę woda nie wsiąknie.