UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś to był bazar.Wsxystkie płody tańsze od sklepowych o minimum 45%.Teraz to pseudo hanlujàcy kupują towar w hurtowniach i w Markietach.Dlatego drożyzna jak w prywatnych warzywniakach.


Anuluj