UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla jednych ekologia to butelka zgnieciona bez powietrza w środku i bez etykiety, dla drugich zaś ekologia to butelka "napompowana" zakręcona i w dodatku z etykietą. Wychodzi na to, że ekologię każdy pojmuje jak chce. Jedni wmawiają by segregować, inni podjeżdżają i te segregowane "mieszają". Modne słowo ekologia stało się narzędziem do zarabiania kasy.

Tomasz85

Anuluj