UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Kubacki w sobote I w niedzile znow cztery razy sie przezegnal I co? A to ze dwarazy wygral,a to uparty prawak,no elblaska lewico,daj glos.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1
A Kubacki w sobote I w niedzile znow cztery razy sie przezegnal I co? A to ze dwarazy wygral,a to uparty prawak,no elblaska lewico,daj glos.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1