UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A Kubacki w sobote I w niedzile znow cztery razy sie przezegnal I co? A to ze dwarazy wygral,a to uparty prawak,no elblaska lewico,daj glos.Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj