UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fakt. Odstawili wiochę na maksa. Wstyd na cały świat. Większość zakończyła edukację na gimnazjum więc logiczne myślenie jest dla nich fizyką kwantową. Wystarczy spojrzeć na twarze nie skażone procesem myślenia.
Bololo