UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak tam elbląskie kibolstwo? Wczoraj wasi kumple z Sosnowca i Warszawy "zabłysnęli"solidnym wpierdzielem od Lecha Poznań, kiedy w Obornikach chcieli przerwać halowy turniej charytatywny dla chorej dziewczynki. Nikt się już nie chwali takimi zgodami?
KibiczProstej