UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak tam elbląskie kibolstwo? Wczoraj wasi kumple z Sosnowca i Warszawy "zabłysnęli"solidnym wpierdzielem od Lecha Poznań, kiedy w Obornikach chcieli przerwać halowy turniej charytatywny dla chorej dziewczynki. Nikt się już nie chwali takimi zgodami?

KibiczProstej

Anuluj