UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Plan na wiosnę jest prosty zdobyć 10 może 15 pkt i spokojnie się utrzymać a w przyszłym sezonie spadek bo nie oszukujemy się zawodnicy odejdą trener Nocoń też, zresztą nawet jak by były panowie i panie pieniądze i awans do 1 -szej ligi to najbliższy stadion spełniający wymogi pierwszoligowe to stadion Lechii na ulicy Traugutta ponieważ wymagana jest podgrzewana murawa. Więc nasz CAŁY zarząd teraz ma wymówkę na najbliższe 50 lat czemu nie mogą awansować.


Anuluj