UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dajcie spokój, nie jestem wyborcą prezesa wręcz przeciwnie, Niech chłopaki spokojnie łapią formę I tyle w temacie.
Dajcie spokój, nie jestem wyborcą prezesa wręcz przeciwnie, Niech chłopaki spokojnie łapią formę I tyle w temacie.