UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie pod tym katem ten komentarz bo dwie formy niby sa poprawne.Grunt w tym,ze ta wymyslona ekologia to w wielkim stopniu sposob na wyciaganie od ludzi pieniedzy.Gdyby faktycznie komus na tym zalezalo,to reforme zaczynalby od tych co wprowadzaja te pozniejsze smieci do obiegu,czyli od producentow,a nie zaczynal od d..strony.I niech nikt nie mowi,ze sie nie da.Ale gdyby wszystko tak idealnie zorganizowane bylo,to z czego by sie ten swiat utrzymywal?

Mundry

Anuluj