UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A wciąż jestem świadkiem gdzie podjeżdża śmieciarka wrzuca np szkło a potem nie segregowane więc po co segregować Panowie śmieciarze robią po swojemu a potem wina mieszkańców.

Jasiu ge

Anuluj