UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A wciąż jestem świadkiem gdzie podjeżdża śmieciarka wrzuca np szkło a potem nie segregowane więc po co segregować Panowie śmieciarze robią po swojemu a potem wina mieszkańców.
Jasiu ge
A wciąż jestem świadkiem gdzie podjeżdża śmieciarka wrzuca np szkło a potem nie segregowane więc po co segregować Panowie śmieciarze robią po swojemu a potem wina mieszkańców.
Jasiu ge