UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz rację mój błąd bo na szybko pisane. Ale problem nadal jest iż plastIK to plastIK, a papier to nie papier. Producenci powinni być edukowani by papierowe torebki to były papierowe, by produkty były pakowane raz a nie w 8 opakowań zbiorczych.