UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wyłamała się szwecja i hiszpania co do wysłania ludzi do gazu, ale współpraca była na innym poziomie tak dla ścisłości
jest fajnie
wyłamała się szwecja i hiszpania co do wysłania ludzi do gazu, ale współpraca była na innym poziomie tak dla ścisłości
jest fajnie