UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rozumiem że ich kultura to pop kultura i kultura demoralizacji bo jaka kultura może być w Szwecji gdzie przez dziesiątki lat rządziła na zmianę z kolesiami Socjaldemokratyczna Szwedzka Partia Robotnicza czy Hiszpanii Partia Socjalistyczna lub zwyrodniałej Holandii ? chyba że przyjechali namawiać młodzież jaka to fajna wolność jest u nich i każdy może być transwestytą, homoseksualistą, może brać heroinę, itd itd, oczywiście wszyscy są programowo nie wierzący i za demokracją, to się nazywa wolność i budowanie mostów łał wiadomo bo jak jest inaczej to się mosty pali

jest fajnie

Anuluj