UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękujemy za możliwość obcowania z kulturą i świetną muzyką na światowym poziomie. Dziękujemy że promujecie Elbląg i jesteście silną wizytówką Elbląga. Jestem dumna że Elbląg ma taka Instytucję jaką jest Orkiestra. Jedyna słuszna. BRAWO ! Świetny koncert !

EOK-owa wielbicielka

Anuluj