UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo EOK ! ŚWIETNY koncert ! Jak zawsze sie nie zawiodłem ! Ulubiony Vivaldi! Cantata wieeelki minus za ten komentarz....
Meloman
Brawo EOK ! ŚWIETNY koncert ! Jak zawsze sie nie zawiodłem ! Ulubiony Vivaldi! Cantata wieeelki minus za ten komentarz....
Meloman