UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo EOK ! ŚWIETNY koncert ! Jak zawsze sie nie zawiodłem ! Ulubiony Vivaldi! Cantata wieeelki minus za ten komentarz....

Meloman

Anuluj