UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko wiadomo. Najgorszy zarzadca MK w Elblagu. Wystarczy z nich zrezygnowac. My tak zrobilismy i nic juz nie jest problemem. Mam wrazenie, ze zarzadcy sa zawsze przeciwko mieszkancom i nic sie nie da zrobic. Tempo dzialania tych ludzi jest slimacze. Zero kreatywnego myslenia. Wszystko robione na odwal i za duuuuza kase. Tyle w temacie. Wezcie sprawy w swoje rece i sami znajdzcie sobie wykonawce.


Anuluj