UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A na _uj mi 3 kostki masła?? Skoro potrzebuję 1?? Mam kupić 3 bo taniej wydać 9.99 pln, i dwie oddać (tylko kto weźmie) lub wyrzucić - zamiast jednej za 5.99 pln?? Nie marnujmy jedzenia kupujmy tyle ile potrzebujemy, nie dajmy się zwieść tym niby promocją. Promocja działa tak: idziesz do sklepu tylko po chleb, ale jest promocja serek 2+1 gratis, więc zamiast wydać ok. 3pln na chleb wydajesz 10pln. Marnujesz pieniądze i jedzenie bo tych serków (całych) przeważnie nie zjesz a część wyrzucisz (bo otwarty wysycha) i data ważności się kończy.
Tomasz85