UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma co mieć pretensji o wpisy, bo faktycznie powinien spoczywać na Agrykoli a asysta wojskowa powinna być. I to wszystko z oczywistych przyczyn. Kłania się życiorys pochowanego.
Nie ma co mieć pretensji o wpisy, bo faktycznie powinien spoczywać na Agrykoli a asysta wojskowa powinna być. I to wszystko z oczywistych przyczyn. Kłania się życiorys pochowanego.