UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma co mieć pretensji o wpisy, bo faktycznie powinien spoczywać na Agrykoli a asysta wojskowa powinna być. I to wszystko z oczywistych przyczyn. Kłania się życiorys pochowanego.


Anuluj