UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
skoro mlodzi chca frajdy z jazdy samochodem to nalezy na jakims zadupiu zrobic im tor zeby sobie tam jezdzili po wertepach i cieszyli sie z jazdy nie stwarzajac zagrozenia na drogach, ale jak to u nas zakazac wszystkiego i dobic mandatem