UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Osiedle za politechniką straciło swojego mistrza kierownicy, dobrze że nie trącił pieszego, wyobraźni często brakowało.

Mieszkaniec osiedla

Anuluj