UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Osiedle za politechniką straciło swojego mistrza kierownicy, dobrze że nie trącił pieszego, wyobraźni często brakowało.
Mieszkaniec osiedla
Osiedle za politechniką straciło swojego mistrza kierownicy, dobrze że nie trącił pieszego, wyobraźni często brakowało.
Mieszkaniec osiedla