UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłam i bardzo się cieszę. Ludzie potrzebujący otrzymali paczki i jedzenie. Fajna atmosfera, mnóstwo ludzi i zespół który świetnie zagrał kolędy !!!! Brawo !!!
radosna
Byłam i bardzo się cieszę. Ludzie potrzebujący otrzymali paczki i jedzenie. Fajna atmosfera, mnóstwo ludzi i zespół który świetnie zagrał kolędy !!!! Brawo !!!
radosna