UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłam i bardzo się cieszę. Ludzie potrzebujący otrzymali paczki i jedzenie. Fajna atmosfera, mnóstwo ludzi i zespół który świetnie zagrał kolędy !!!! Brawo !!!

radosna

Anuluj