UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dzisiejsza Solidarność to poplecznicy władzy. Przykre jest to, że słowo "niezależny" jest już tylko wydmuszką!!!
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dzisiejsza Solidarność to poplecznicy władzy. Przykre jest to, że słowo "niezależny" jest już tylko wydmuszką!!!