UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dzisiejsza Solidarność to poplecznicy władzy. Przykre jest to, że słowo "niezależny" jest już tylko wydmuszką!!!


Anuluj