UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratulacje dla żołnierzy, bo większość nawet nie była wtedy w okolicy tego pomnika, to dla nich tylko utrudnienie w przygotowaniach świątecznych, to przykre że nie są to elblążanie


Anuluj