UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje dla żołnierzy, bo większość nawet nie była wtedy w okolicy tego pomnika, to dla nich tylko utrudnienie w przygotowaniach świątecznych, to przykre że nie są to elblążanie
Gratulacje dla żołnierzy, bo większość nawet nie była wtedy w okolicy tego pomnika, to dla nich tylko utrudnienie w przygotowaniach świątecznych, to przykre że nie są to elblążanie