UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dzisiaj ci co strzelali do robotników, ci co brutalnie bili ich na komisariatach, ci co masakrowali ich tak, że rodzone matki nie mogły ich rozpoznać, a potem chowali o trzeciej w nocy w zaplombowanych trumnach, ci co przez lata łgali o tych wydarzeniach, a potem żyli na poziomie wielokroć wyższym niż reszta rodaków, oni mają czelność zarzucać totalitaryzm obecnej władzy. Głupia bo głupia, ale na pewno nie totalitarna.

Andrzej 2001

Anuluj