UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Łamanie się opłatkiem w czapce. Ludzie, ja już na to patrzeć nie mogę. Proponuję następnym razem w ka ka kasku.
Łamanie się opłatkiem w czapce. Ludzie, ja już na to patrzeć nie mogę. Proponuję następnym razem w ka ka kasku.