UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajna organizacja znowu jedzonko dobre mikolaj lepiej niz wczesniej. Oby pan prezydent dbal i nie sprzedawal wszystkiego develiperom to nasze zyczenie.zdroju sichacza itd.to perelki przy dobrym zarzadzaniu bedzie super tylko nie robcie bledow typu niecuda sie licytacja sprzedaz

Margo44

Anuluj