UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajna organizacja znowu jedzonko dobre mikolaj lepiej niz wczesniej. Oby pan prezydent dbal i nie sprzedawal wszystkiego develiperom to nasze zyczenie.zdroju sichacza itd.to perelki przy dobrym zarzadzaniu bedzie super tylko nie robcie bledow typu niecuda sie licytacja sprzedaz
Margo44