UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzkie życie ma swoją wartość, bogaci mogą się leczyć wydając masę pieniędzy i dożywać sędziwego wieku jak Rockefeller młodszy, a biedni cierpią i umierają. Wszystko ma swoją rynkową cenę i życie każdego z nas (najbogatsi nie czytają portelu) jest za mało warte by je ratować. Jedyne co możemy zrobić to wywalczyć darmową eutanazję, żebyśmy na starość nie musieli umierać w męczarniach i warunkach urągających ludzkiej godności. Dlaczego mamy wybierać sznur, leki, tory czy otwarcie żył, ryzykując spapranie roboty i przysporzenie problemu innym?


Anuluj