UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to teraz ruskie zaczną krzyczeć o ekologi i że im kury przestały się nieść a wieprzki porobiły się jak paski.
No to teraz ruskie zaczną krzyczeć o ekologi i że im kury przestały się nieść a wieprzki porobiły się jak paski.