UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj niedobrze porteliku,oj niedobrze,chyba naprawde zaczna kopac,prosze - zrob cos.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1
Oj niedobrze porteliku,oj niedobrze,chyba naprawde zaczna kopac,prosze - zrob cos.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1