UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pani Mario proponuję tytuł jutrzejszego felietonu : Kto stoi w miejscu - ten się cofa. Proszę porównać działania "pisiorów" na mierzei i działania naszego prezydenta i rady miasta.

wredny_typ

Anuluj