UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przenieść pierwszy zespół do IV ligi a tych z IV do II ligi i będą emocje i wyniki. Taka jest moja koncepcja.
Przenieść pierwszy zespół do IV ligi a tych z IV do II ligi i będą emocje i wyniki. Taka jest moja koncepcja.