UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dodatkowe 400 tysięcy złotych na naprawę samego czerwonego szlaku dołoży samorząd Elbląga, ale na razie nie wiadomo, kiedy miejskie prace ruszą. Umocnienia wykonywane na zlecenie Wód Polskich mają być gotowe do 15 grudnia. Bulagr, przeczytaj ten tekst 5 razy, może go wreszcie zrozumiesz.
pawell