UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Oj oj oj - Państwa komunistycznego nie było, a tylko socjalistyczne. Byli tylko komuniści, którzy chcieli tak jak dzisiaj chcą rządzący - wszystkim ( + ) po równo. Chwali się pańska postawa " bileto - poprawna ", ale w latach młodości robiło się różne numery, bo jeszcze nie było internetu, face booka itp. Na pewno miał Pan ciekawsze dzieciństwo i młodość w Elbingu w którym łaziło się po gruzach, na nartach i sankach zjeżdżało z " Kapusty ", kopało piłkę na Osiedlu Marynarzy. Punk widzenia zależy od punktu siedzenia, niemniej życie trzeba brać z przymrużeniem oka, bo inaczej to można zwariować. .. @ At Vocem