UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja pamiętam opalanie się i kąpiele w odkrytym basenie w latach siedemdziesiątych. Ale było radochy dla dzieci i dorosłych też.
A ja pamiętam opalanie się i kąpiele w odkrytym basenie w latach siedemdziesiątych. Ale było radochy dla dzieci i dorosłych też.