UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a kiedy Pan prezydent spotka się z młodymi ludzmi z tego miasta, wielu z nich skonczyło studia, szuka pracy w Elblągu, niech Pan prezydent opowie im dlaczego miasto jest dosłownie pustynią w zakresie ofert zatrudnienia, jeżeli nie będzie pracy dla młodych to miasto umrze,zielarze i paramedycyna nie pomoże,
fugi