UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a może Wroblewskiego ziołami nafaszerują i zacznie chłop coś robić? nigdy nic nie wiadomo, czekam na występy Kaszpirowskiego i wspolne z Wroblewskim liczenie: adzin, dwa, tri itd.,...wiem, ze prezydent zrobi wszystko aby miasto kwitło,

Sztyblety

Anuluj