UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a może Wroblewskiego ziołami nafaszerują i zacznie chłop coś robić? nigdy nic nie wiadomo, czekam na występy Kaszpirowskiego i wspolne z Wroblewskim liczenie: adzin, dwa, tri itd.,...wiem, ze prezydent zrobi wszystko aby miasto kwitło,
Sztyblety