UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra robota. Lepszy Elblag i ks. Rafał Główczyński jak zawsze wszędzie gdzie mogą pomóc. Więcej takich a świat będzie lepszy. Pozdrawiam i trzymam kciuki:)


Anuluj