UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobra robota. Lepszy Elblag i ks. Rafał Główczyński jak zawsze wszędzie gdzie mogą pomóc. Więcej takich a świat będzie lepszy. Pozdrawiam i trzymam kciuki:)
Dobra robota. Lepszy Elblag i ks. Rafał Główczyński jak zawsze wszędzie gdzie mogą pomóc. Więcej takich a świat będzie lepszy. Pozdrawiam i trzymam kciuki:)