UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
fałszywość - to ja widzę na fotkach że tam do świętowania to nie ma zbyt wielu niewidomych a zdecydowana większość to widomi
fałszywość - to ja widzę na fotkach że tam do świętowania to nie ma zbyt wielu niewidomych a zdecydowana większość to widomi